TABÁNI LC – KÜLKER SC 3-4

g: Makai O, Gera G, Olajos N, Szabó O

Felnőtt csapatunk idegenben lépett pályára a Tabán csapata ellen.

Kezdeti puhatolózás után a csapatok lendületet váltottak helyzet itt helyzet ott. De az első hibát mi vétettük így már a 13p vezetett a hazai csapat 1-0. Sok mezőnyben folyt játék utána 36p-ben egy kapu felé ívelt labdára Makai O jól érkezett 1-1 -re alakítva az állást. Majd a félidő lefújása előtt 45p a kapu elé most Gera G érkezett és már nálunk az előny 1-2.

A szünetben kicsit rendet tettünk a fejekben. A második félidő első negyedórájában remek játékkal rukkoltunk elő. A mi gólokban is megmutatkozott. Olajos N egy szöglet után szerzett gólt a 48p ben 1-3. Majd jött egy büntető, amit ellenünknek fújtakbe és KAPUSUNK remek védésének köszönhetően ki is hagyták. Ezután Szabó O 58p-ben egy távoli lövéssel meglepte az ellenfelünk kapusát 1-4. Majd kicsit nagyobb hévvel, mint kellett volna rohamoztunk ellenfelünk kapuját ennek meg is lett az eredménye, csak nem úgy ahogy szerettük volna am nálunk kimaradt, az ellenfelünknél sajnos bement először a 70p már 2-4, majd nem sokkal utána 78p már 3-4 volt a meccs állása. De végül sikerült az egy gólos előnyünket megtartani.

A mérkőzésre kilátogatott a Külker SC Ügyvezető Elnöke Békési László Úr is. Köszönjük a támogatását és a szurkolást.