g: Hetrovicz Gábor 2

Az első meccset a Róna SC ellen vívtuk akik a  Blsz 4/2 csoport  5. helyen tanyázó csapata.

A mérkőzést ellenfelünk kezdet jobban, egy eltolódási hibánkat kihasználva már a meccs elején előnybe kerültek. Ahogy telt az idő mi is felvettük a meccs ritmusát, ez szép támadásokban, de kihagyott helyzetekben mutatkozott meg.

A szünetre 1-0 eredménnyel fordultunk.

A második játékrészben aztán már teljesen kiegyenlített mérkőzés folyt.
De jött egy elkerülhető gól ezzel már két gólosra növelte előnyét a hazai csapat.
Az utolsó húsz percben kicsit felpörögtünk és csk-nk révén először szépítettünk pár perccel múlva szintén csk úr góljával már ikszre álltunk. Ezután már a kapuk nem forogtak veszélyben. Így a mérkőzés 2-2 végeredménnyel zárult.

Köszönjük a Róna SC csapatának a sportszerű mérkőzést és további sok sikert kívánunk.