2023.03.05 én.

Flotta II – Külker SC 4-3

G: Yogi , Bakondi Péter , Mayer Gábor.

A mérkőzést első félidejének első felében, a hazai csapat dominált. Sajnos 2 gólt ebben a periódusban kaptunk. Ellenfelünk a lapunkhoz szegezett minket. Mi sajnos elvétve jutottunk az ellenfél kapuja környékére. Félidő 2-0.

A félidőben megbeszéltük a dolgokat, ezek alapján jól is kezdtük a második játékrészt de egy nem várt öngóllal ellenfelünk növelte előnyét. 3-0

Ezután valami megváltozott a csapat körül. Kijöttünk a szorításból és egy szép támadás végén szépíteni tudtunk. 3-1

Ez igencsak felrázta a csapatot és nemsokára ismét eredményesek voltunk. 3-2

De jött egy elkerülhető falt és a spori büntetőt ítélt. 4-2 ellenfelünk a 4. rúgott góljuk után kicsit megzavarodtak, mi pedig 200 % ra felpörögtünk és sorra alakította ki a szebbnél szebb helyzeteket, de ennek csak a vége előtt pár perccel lett eredmény 4-3.

Majd az utolsó pillanatban kihagytuk a meccs ziccerét. Így maradt a 4-3

Egy jó csapat ellen szenvedünk vereséget.

Ha a második félidei játékunkat hozzuk a következő mérkőzésen, akkor sok sikert érhetünk el.