KÜLKER SC – KÖZGÁZ 6-3

gól: Zsolnai G 2, OLajos N, Bakondi P, Dénesi A, öngól

Gólzáporos mérkőzésen Győztünk.

A csapat hazai pályán folytatta a bajnokságot a Közgáz csapata ellen.

Ismét remekül kezdődött a meccs 7 ill. 11 percekben szép támadások végén Zsolnai G kétszer köszönt be. Utána mintha elvesztettük volna a fonalat a vendégcsapat ránk erőltette az akaratát és gyorsan egyenlíteni tudott. 2-2.

A félidő most jól jött hisz kicsit elvesztettük a fonalat.

A második játékrész egy vendég góllal indult az 50p-ben. De nem telt el sok idő és 52p Bakondi P. egyenlített. Ez akkora lökést adott a csapatnak, hogy röpke 22p perc alatt még három gól született a javunkra: 60p-ben szép támadás végén OLajos N, a 74p -ben Dénesi. A szerzett szép találatot, míg a 76p-ben egy szép kapura lövés be egy vendég láb beleért ezzel beljebb segítve a labdát a kapuba öngól.

A meccs végéig mindkét csapatnak akadtak helyzetei, de több gól már nem született. HAJRÁ Külker SC