A bajnoki címért harcban álló MARGITSZIGET II volt ellen felünk.

Sajnos nagyon, de nagyon rosszul kezdtük a meccset hisz két támadásból 4p (0-1) és a 6p (0-2) már rögtön hátrányba kerültünk. Ellenfelünk ezer fokon égett nagy nyomást tett ránk, mi pedig csak kerestük önmagunkat. Negyedóra elteltével szerkezetet váltottunk, ezzel stabilabbak lettünk. De sajnos egy figyelmetlenség miatt a 31p (0-3) ellenfelünk újabb góllal növelte előnyét. A baj csőstül jött a bekapott gól után pár perccel 37p a védelem oszlopát Végh Andrást combsérülése miatt le kellet cserélni. A szünetben átbeszéltük a dolgokat. Jó felfogással kezdtük a második félidőt, helyzeteinket viszont nem tudtuk értékesíteni. A vendégek viszont ismét betaláltak a 61p (0-4). Ezután inkább mezőnyjáték folyt helyzetek nélkül. Majd a vége előtt sajnos újabb hiba és ott is volt a vendégek gólja 85p (0-5). Így sajnos megérdemelt vereséget szenvedtünk.